Група для справжніх міцних хлопців 12-16р

By |

Це місце, де ти можеш трохи відпочити від звичайних буднів. Поспілкуватися з однодумцями, їсти, грати та роздумувати над Божим Словом. Тут ти можеш знайти справжню підтримку. У нас ніколи не буває сумно. Ми, як справжні хлопці: і картоплю з грибочками смажимо, і ліжко ремонтуємо. Подивитись фільм? Це у нас! Знайти однодумців? Це у нас! Помолитись один за одного? Це у нас!
Ми з мужиками чекаємо на тебе)))

Починаючи слідувати за Ісусом…

By |

Що це таке – бути християнином? – Народитися в християнській державі? Носити на шиї хрестика? З дитинства відвідувати церкву, або мати віруючих батьків? Бути добрим? Читати Біблію?

На групі ми говоримо про те, що означає бути справжнім послідовником Ісуса, яку ціну за це потрібно платити, яку винагороду це приносить, і чому взагалі з цим потрібно розібратися і розставити всі крапки над “і”.  Відповідями на ці, та багато інших запитань для нас будуть слова самого Ісуса. Окрім того, що Ісус є добрим, люблячим, милостивим, Він ще і справедливий та чесний. Він нічого не приховує від своїх послідовників і говорить: “Якщо хто хоче йти за Мною, нехай зречеться себе, і візьме хрест свій, та йде за Мною” (Матфія 16:24).

Ого!! А чи не занадто багато Він просить??? Таак… це справді звучить радикально. Ісус хоче займати лише перше місце в нашому житті, хоче щоб ми завжди обирали Його, будь-що інше Його не влаштовує. Ти готовий до таких перемін?