Знайди ідеальну можливість бути корисним і щедрим – почни служити іншим. Використовуй дари і таланти, якими наділив тебе Бог. Ми чекаємо тебе, щоб разом в церкві створювати приємну, затишну, сповнену любові атмосферу. Твоя участь впливатиме на життя тих, хто відвідує церкву, а також це стане чудовою можливістю знайти друзів і підтримку в команді, до якої приєднаєшся.

Обирай служіння, в якому хочеш прийняти участь

Група порядку
Група порядку

Допоможи нам забезпечити гостинне та чисте середовище для всіх, хто відвідує церкву “Нове Життя” в неділю. Зустрічай з посмішкою кожного, хто приходить, і проводжай їх із побажанням гарного дня та очікуванням нової зустрічі з ними. Нехай кожен відвідувач почуватиме себе прийнятим та цінним.

Дизайн та Декор
Дизайн та Декор

Допоможи робити церкву місцем, куди хочеться приходити знов. Створюй середовище, де відвідувачам буде приємно знаходитись, спілкуватись та надихатись. Нехай зовнішні перетворення в оточенні, сприяють внутрішньому преображенню людей. Давай разом робити життя красивішим!

Дитяче служіння ”KID'S TOWN”
Дитяче служіння ”KID'S TOWN”

Діти - це наше майбутнє. Давай закладати в них правильні цінності ще змалечку, зрощуючи їх в атмосфері прийняття та Христової любові. Допоможи з радістю зустрічати дітей на реєстрації, проводити біблійні уроки, руханки, поробки, розвиваючі ігри.

Дитячий клуб ”Awana”
Дитячий клуб ”Awana”

Авана - служіння для дітей 6-14 років, яке проводиться по суботах, для того щоб кожна дитина пізнала і полюбила Ісуса Христа та мала стосунки з Ним. Допоможи донести до хлопчиків та дівчаток Добру Звістку, через вивчення Біблії, пісні, командні естафети, стосунки, веселий і цікавий час.

Infobox
Infobox

Допоможи відвідувачам церкви “Нове Життя” дізнатись більше про нашу спільноту та стати її частиною, приєднавшись до малої групи чи служіння. Долучайся до команди Infobox, щоб комунікувати з людьми, встановлювати зв'язок між ними і церквою, вітати тих, хто прийшов вперше, рекомендувати наступні кроки у вірі тим, хто прагне слідувати за Христом.

Лідер малої групи
Лідер малої групи

Стань лідером малої групи, щоб допомогти людям вивчати Біблію у спільності з іншими. Надихай їх до постійної молитви та читання Слова Божого, посели в їх серцях любов до цієї Книги. Створи невимушену атмосферу для спілкування, щоб присутні відчували підтримку, особисту цінність та могли побудувати нові дружні стосунки.

Медіапродакшн
Медіапродакшн

Сучасний світ без технологій неможливий, а інтернет став потужним інструментом впливу на життя людей. Допоможи поширювати Євангеліє Ісуса Христа до краю землі, використовуючи соціальні мережі, звукове та освітлювальне технічне устаткування, передові технології відео та фотозйомки. Служіння МЕДІА ПРОДАКШН потребує активних та креативних волонтерів, для обслуговування сайту церкви, каналу на YouTube, сторінки у Facebook та Instagram, проведення онлайн трансляції служінь та створення відеоконтенту.

Підліткове служіння ”Cliff”
Підліткове служіння ”Cliff”

Застосуй свої таланти, щоб служити підліткам, підтримувати і наставляти їх. Допоможи в організації крутого часу, де вони співатимуть пісні прославлення, молитимуться, гратимуть в ігри, спілкуватимуться, знаходитимуть друзів та навчатимуться через корисний спіч на цікаві та актуальні теми.

Приготування їжі
Приготування їжі

В церкві “Нове Життя” багато волонтерів допомагають у забезпеченні служіння в неділю протягом всього дня. Допоможи створити середовище, де вони можуть відпочити, перекусити, насолодитись перервою, кавою та спілкуванням і продовжити славити Бога і поширювати Його Царство.

Прославління
Прославління

Наш Господь достойний Слави! Застосуй свої музичні таланти, звеличуючи Бога якісно, професійно та від щирого серця. Приєднуйся до команди, щоб створювати атмосферу, де мелодія хвали торкатиметься кожного і люди поклонятимуться Господу всією душею.

Студентський клуб ”YL FORCE”
Студентський клуб ”YL FORCE”

Місія служіння Young Life - познайомити кожну молоду людину з Ісусом Христом через особисті стосунки. Якщо ти готовий приймати участь в організації зустрічей, де студенти можуть знайти справжніх друзів, наставників для наслідування, почути про Бога і отримати запрошення в церкву, долучайся до студентського клубу “YL Force”. Давай говорити молоді про те, як сильно Бог любить їх та показувати на своєму прикладі, що повноцінне і наповнене життя можливе!

Чай кава
Чай кава

Створи разом з нами середовище спілкування, спільності та нових знайомств, забезпечуючи високоякісне обслуговування людей, які відвідують церкву. Пригощай їх кавою зі смачною молочною пінкою, запашним чаєм та даруй щиру посмішку.

IT Підтримка
IT Підтримка

Наша місія - поширювати Слово Боже. Якщо ж через наш сайт ми зможемо допомогти комусь у виборі слідувати за Ісусом - ми робимо правильні речі. Нам потрібні веб-розробники, тестувальник, аналітик, тощо. Давай разом покращувати web-простір.

Зареєструйся і ми зв’яжемося з тобою

Ми радіємо твоєму рішенню долучитися до команди волонтерів церкви “Нове Життя”! Якщо твій погляд вже зупинився на якомусь із служінь ми з радістю пропонуємо тобі зробити наступний крок та зареєструватися!