Група для незаміжніх дівчат 16-30 р.

By |

Група для дівчат, які прагнуть дізнатись більше про Бога та про роль жінки в Його очах. Ми будемо говорити про любов до себе, до людей та світу. Про світло всередині нас та про сучасну жіночність ❤️.

.

Починаючи слідувати за Ісусом…

By |

Що це таке – бути християнином? – Народитися в християнській державі? Носити на шиї хрестика? З дитинства відвідувати церкву, або мати віруючих батьків? Бути добрим? Читати Біблію?

На групі ми говоримо про те, що означає бути справжнім послідовником Ісуса, яку ціну за це потрібно платити, яку винагороду це приносить, і чому взагалі з цим потрібно розібратися і розставити всі крапки над “і”.  Відповідями на ці, та багато інших запитань для нас будуть слова самого Ісуса. Окрім того, що Ісус є добрим, люблячим, милостивим, Він ще і справедливий та чесний. Він нічого не приховує від своїх послідовників і говорить: “Якщо хто хоче йти за Мною, нехай зречеться себе, і візьме хрест свій, та йде за Мною” (Матфія 16:24).

Ого!! А чи не занадто багато Він просить??? Таак… це справді звучить радикально. Ісус хоче займати лише перше місце в нашому житті, хоче щоб ми завжди обирали Його, будь-що інше Його не влаштовує. Ти готовий до таких перемін?

Група для молодих дівчат 12-18р

By |

Група для дівчат, які люблять просте спілкування, ігри і цікаве вивчення Біблії. Ми проводимо час весело, різноманітно і корисно. Тут ми стаємо ближчими одна з одною і всі разом стаємо ближчими до Бога.