“Дії” в діях!

By

Ми досліджуємо книгу Нового Заповіту “Дії святих апостолів”.
Особистості в першій церкві та церкві сучасній.
Сім’ї в служінні першого століття після Різдва Христового.
Помісні церкви, як наслідок роботи Духа Святого.

Приєднуйся, щоб разом дізнаватися яким було життя послідовників Ісуса Христа на початку зародження християнства!

Курс “Чи живеш тим, що говориш?”

By

Що очікує Бог від нашого життя? Бажання праведності, пошук щирості, спрага прощення, безумовної любові в стосунках з людьми та бажання жити на більш високому рівні. Де ми можемо це знайти і як це виглядає?

Люди які навколо нас хочуть бачити життя людини, слова якої не розходяться зі справами. Досліджуючи послання до Єфесян, ми побачимо, що говорить Бог про це. Як на практиці застосувати в своєму повсякденному житті вираз ” бути у Христі” в той час як Христос живе в нас.

Курс “Господь, зціли мої рани”

By

Біль робить нас слабкими, а рани настільки глибокі, що здається, ніколи не заживуть… Постійні спогади тривожать наше серце. Здається, що не має зцілення. Але так не має бути, тому що наш Бог “Ієгова-рафа” – Бог Цілитель і Він може послати Своє Слово, щоб ми мали звільнення від болю і загоєння ран.

Вивчення Біблійної книги “Послання Юди”

By

Послання Юди налічує всього 1 розділ з 25 віршів. Але мудрість, настанови та численні посилання на інші книги Писання, які воно містить, роблять дослідження цікавим та багатогранним. Вивчення Біблії відбувається індуктивним методом – від простого до складного.  Задаючи до тексту прості запитання, ми, узагальнюючи наші відповіді, дізнаємось суть сказаного Богом, Його волю для нас та змінюємось відповідно пізнаного. Відкриття Біблійних істин буде корисним і цікавим навіть новачкам.

Вивчення Біблії і розуміння її істин – є основною метою малої групи, але це ще супроводжується приємними бонусами:
нові знайомства, веселе і смачне спілкування, єдність, різноманітні думки, молитва один за одного, атмосфера прийняття та цінності кожного.

Приходь і будь з нами на одній хвилі:)