“Дії” в діях!

By

Ми досліджуємо книгу Нового Заповіту “Дії святих апостолів”.
Особистості в першій церкві та церкві сучасній.
Сім’ї в служінні першого століття після Різдва Христового.
Помісні церкви, як наслідок роботи Духа Святого.

Приєднуйся, щоб разом дізнаватися яким було життя послідовників Ісуса Христа на початку зародження християнства!

Курс “Життя справжнього поклоніння”

By

Кожен з нас проживаючи життя поклоняється комусь або чомусь. Хто, чи що є для тебе об’єктом поклоніння? Про що говорять наші слова, наша поведінка та пріоритети? Якщо ми бажаємо поклонятися Святому Богу, нам необхідно знати, як наближатися до Нього, як мати правильне відношення і мотиви. Цей курс по вивченню Писання допоможе дізнатися, що говорить Біблія про те, як, коли і де можна поклонятися Богу в Дусі і істині.

Мала група – це чудове місце для спілкування та підбадьорення один одного. Невелика зупинка протягом тижня, щоб занурюватися в Слово Боже. Ми разом читаємо та досліджуємо Писання, щоб змінюватися день за днем, та ставати схожими на нашого Творця.

Курс “Господь, зціли мої рани”

By

Біль робить нас слабкими, а рани настільки глибокі, що здається, ніколи не заживуть… Постійні спогади тривожать наше серце. Здається, що не має зцілення. Але так не має бути, тому що наш Бог “Ієгова-рафа” – Бог Цілитель і Він може послати Своє Слово, щоб ми мали звільнення від болю і загоєння ран.

Вивчення Біблійної книги “Послання Юди”

By

Послання Юди налічує всього 1 розділ з 25 віршів. Але мудрість, настанови та численні посилання на інші книги Писання, які воно містить, роблять дослідження цікавим та багатогранним. Вивчення Біблії відбувається індуктивним методом – від простого до складного.  Задаючи до тексту прості запитання, ми, узагальнюючи наші відповіді, дізнаємось суть сказаного Богом, Його волю для нас та змінюємось відповідно пізнаного. Відкриття Біблійних істин буде корисним і цікавим навіть новачкам.

Вивчення Біблії і розуміння її істин – є основною метою малої групи, але це ще супроводжується приємними бонусами:
нові знайомства, веселе і смачне спілкування, єдність, різноманітні думки, молитва один за одного, атмосфера прийняття та цінності кожного.

Приходь і будь з нами на одній хвилі:)