Смертельні гріхи: перемога над руйнівними спокусами

By |

Будь-який гріх може підривати ефективність християнина, але деякі гріхи можуть пустити коріння настільки глибоко в нашому житті, що ми навіть не усвідомлюємо, коли вони стають фатальними для нашого духовного розвитку.

У цьому курсі розглядають 6 “смертельних” гріхів, які становлять загрозу духовному росту: гордість, гнів, заздрість, ненаситність, лінь і жадібність. Ми навчимося розрізняти найбільш непомітні способи проникнення цих фатальних гріхів у наше життя. Ми будемо озброєні, щоб перемагати руйнівні спокуси і таким чином ставати зрілими християнами, які слідують за Ісусом.

Курс «Розуміючи страждання і воскресіння Ісуса»

By |

В третій частині Євангелії від Марка Бог розповідає, що витерпів за нас Його Син – Той, Хто не знав гріха. Ісус “прийняв цю ганьбу” (Євр.12:2) і пережив за нас все це, тому що це був єдиний спосіб стати Спасителем, Який розуміє наш біль, сором і страждання.

Тематичне вивчення Біблії та спілкування

By |

Група для тематичного вивчення Біблії через персони і події в історичному контексті . Ми занурюємось у красу Божого слова, щоб краще знати Бога та себе! Ми вчимося застосовувати в повсякденному житті практичне християнство. На групі іде обмін думками і досвідом . Тут ми вчимося дивитися на себе , на події в нашому житті і світі через Біблію .

Курс для жінок «Бог і емоціі»

By |

Вчимося правильно ставитися до наших емоцій😁😂😔🙃. Духовно зростаємо, аналізуючи свої думки, мотивацію, цілі. Працюємо з серцем❤️. Вивчаємо Слово Боже по даній темі…Якщо ти ставиш перед собою питання: «Як я можу духовно зростати?», тоді тобі саме час приєднатися до курсу «Бог і емоціі». Курс складає 8 занять, по попередньому запису.