Фізичний та духовний розвиток для жінок

By

Ми живемо в час тривоги, страху та виснаження! Щодня нам потрібна розрядка та наповнення для того, щоб рухатись вперед в наших родинах, роботі та усьому житті! Заняття фітнесом, жіноча підтримка та розмови про духовне, як ні що краще допоможе нам тримати себе в тонусі фізичному, емоційному та духовному! З радістю чекаємо на вас!

Курс: “Заспокой моє стривожене серце”

By

“Наші почуття і наші думки, в кінці кінців, виявляють себе у наших словах, вчинках і навіть у виразі обличчя”,- так пише авторка книги: “Заспокой моє стривожене серце” Лінда Діллоу. Місіонерка, яка проводила сестринське служіння у церквах Румунії, Угорщини. Ці та інші теми розглянемо на малій сестринській групі щочетверга! Курс складає 12 занять по книзі та матимемо 12 практичних уроків по завданнях з Біблії. Запрошую сестер приєднатися до вивчення курсу. Тепла атмосфера спілкування☕️ та молитва супроводжуватимуть наші домашні зустрічі. 🙏🏻До зустрічі на сестринській групці.🙋‍♀️

Ранкова жіноча

By

” Як зробити правильний вибір,про який не будеш шкодувати ?”

Ваш вибір сьогодні вплине на ваше життя завтра

Щодня нам належить приймати багато рішень, деякі з яких вплинуть на хід нашого життя в майбутньому, рішення які приведуть або до каяття, або до безмірної радості.

Але є хороша новина для вас: знаючи, який вибір ви повинні зробити сьогодні, щоб протистояти спокусам, Бог пропонує вам допомогу, щоб бути впевненим, що ваш вибір сьогодні не перетвориться на жаль завтрашнього дня.

Цей курс вивчення Біблії говорить про роль Писання і Святого Духа в процесі прийняття рішень і розглядає вибір таких людей, як Давида, Осії, Єви та Ісуса. На кожному уроці ви побачите, який вибір потрібно зробити, вибір, який прославить Бога і принесе мир і спокій у ваше серце.

40 хвилин на тиждень зможуть змінити ваше життя!